ClubAkita

Comunitatea iubitorilor de Akita din Romania
Acum este Vin Aug 23, 2019 3:24 pm

Ora este UTC + 1 [ DST ]

Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 12 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Spray Anti-ros ?
MesajScris: Mie Ian 30, 2013 11:40 am 
Neconectat

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Deci m-am amuzat teriil la faza cu pozele :lol:
Sincera sa fiu, noi nu prea am avut parte de asa ceva... si din cate imi dau seama cred ca suntem niste norocosi. :D

Robert, stai linistit ca Yuuki sta in padoc 8 ore pe zi unde are numai 15 mp, deci mai putin de 30 dar nu prea are ce sa roada, decat fierul :):) si mai nou un policarbonat, dar catelu asta doarme cat suntem noi la munca...

Deci eu cred ca timp mai mare de joaca l-ar obosi mai tare si poate ai noroc sa nu mai roada atat :)

Sus
 Profil Trimiteţi mesaj privat  

Subiectul mesajului: Re: Spray Anti-ros ?
MesajScris: Mie Ian 30, 2013 12:26 pm 
Neconectat

valentina scrie:

Deci eu cred ca timp mai mare de joaca l-ar obosi mai tare si poate ai noroc sa nu mai roada atat :)

Asta da, uitasem :D
Cu cat era mai obosita, cu atat pagubele erau mai mici. Acum s-a transformat in "cu cat e mai obosita cu atat dorm eu mai mult" - acum vreo 2 luni a venit seara la mine in camera (vine si latra o data scurt la usa sa ii deschid), s-a urcat in pat si asta a fost. De atunci doarme iar cu mine :D. Daca o alerg bine, dorm si eu pana pe la 7 fara 10. Daca nu, la 4 incepe sa ma spele pe mecla si nu se potoleste pana nu ma dau jos si cobor sa ii dau drumul afara. Dupa care oricum trebuie sa stau sa-mi fac de lucru prin bucatarie.. de regula dupa ce patruleaza vreo 45 de minute intra inapoi si se culca sub masa, sau vine iar sus sa mai doarma vreo ora... :D.

Sus
 Profil Trimiteţi mesaj privat  

Afişează mesajele din ultimele:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 12 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2

Ora este UTC + 1 [ DST ]